کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی ارد به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به وب‏‌سایت ارد هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری ارد و سایر خدمات ارائه شده توسط ارد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ارد از سوی کاربر است.

 

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

 

 

قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ارد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

 

 

 

موارد مهم برای بهینه سازی کیفی و فنی ثبت و معرفی استاد در سایت ارد:

 

بعد از ثبت نام و تایید کاربر با نام کاربری و رمز عبور خود  وارد سایت شوید و مشخصات خود را کامل تر کنید، به قوانین درخواست استاد هم توجه ویژه داشته باشید.

استاد با مشخصات تکراری، حذف میشوند.

درج عناوینی مثل دکتر، دانشجوی دانشگاه ...، مهندس، آقا، خانم، نام دانشگاه ..،شماره تلفن، در بخش نام و نام خانوادگی جایز نیست و در صورت مشاهده حذف می گردد، در بخش سوابق این موارد را بنویسید، با کاراکتر زیاد در نام و نام خانوادگی در پروفایل شما، مشکلات فنی ایجاد میشود!

برای بازدید بیشتر پروفایل، مطالب صفحه خود را تا جای ممکن بیشتر کنید، برای وبلاگ خود مطالب اعم از وبلاگ و جزوه و فیلم مرتبط به رشته های آموزشی خود بنویسید

عکس رسمی خود را روی سایت قرار دهید تا شاگردان و علم آموزان با اعتماد بیشتری از شما درخواست تدریس کنند.

عکس قرارداده شده توسط اساتید باید مناسب با عرف جامعه باشد

استاد گرامی برای تدریس خوبست که در یک رشته مهارت زیادی داشته باشید و در جستجوهای برای آن فعال تر باشید نام مهارتهای خود را خلاصه کنید فقط برای آنهایی تدریس کنید که مهارت کامل دارید. معرفی تعداد زیادی رشته از محبوبیت شما می کاهد.

در صورتیکه ادعای دروغی روی سایت بنویسید و دروغ بودن آن برای ما با سند و مدرک محرز شود، مسئولین پشتیبانی سایت می توانند بدون هماهنگی با شما آگهی و پروفایل استاد یا آموزشگاه را غیر فعال نمایند، در صورت توهین به شاگرد و یا پشتیبانان سایت و رفتارهای نا متعارف، بدون هماهنگی، از سیستم حذف می شوند.

اگر استاد نظرات منفی زیادی داشته باشد، مسئولین پشتیبانی سایت ارد می توانند پروفایل استاد را غیر فعال کنند.

هیچ استادی حق ندارد برای رشته تدریس مشابه، بیش از یک پروفایل داشته باشد. در صورت مشاهده ارد حق حذف پروفایل استاد را برای خود محفوظ میداند.

صحت آگهی ها (صلاحیت تدریس اساتید) مورد تایید میباشد

رعایت حریم کلاس آنلاین و حفظ شرایط کلاس مطابق با عرف جامعه و قانون کشور الزامی است.

ارد هیچ توافقی با اساتید که در سایت ثبت نام نکرده اند ندارد